UyanikTilki.comTatilTurlar

Doğaya kucak açın. Harika bir Trekking Turu sizi bekliyor.

PROGRAM:

Hareket:
06.30 İncirli ALFEMO (Eski Çarşı) Mağazası
07.00 Mecidiyeköy Teknosa önü
07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

Parkur:
Dünya'nın en eski ulaşım ve ticaret yolu olan İPEK YOLU'nun Anadolu'nun batısındaki kentlerinden birisi. Reklamların MÜMKÜNLÜ'sü. Ya da tarihteki adlarıyla; Dableis, Dablis, Doris, Doblai, Dablar, Yenice, Taraklıborlu, TARAKLI… Frigler'den beri - M.Ö 1000 yılları yerleşim yeri.

Bithinya, Roma, Bizans, Osmanlı… Osmanlı - Türk mimarisinin sivil ve rafine örneklerini korumayı başarmış ender kentlerden birisidir. Derin tarihsel geçmişi, mimari mirası, doğa güzellikleri, dost ve misafirperver insanları ve baştan sona tek kelimeyle huzur coğrafyası olan Taraklı artık bir Turizm Şehri.

Ayrıca; el değmemiş ormanlara, heybetli kayalıklara, Kazkıran geçidine, Pamukova'ya, Samanlı dağlarına, Bilecik dağlarına, tepeden bakan Kılıçkaya ve çevresiyle tam bir doğa yürüyüşleri ve doğa sporları ülkesi.

Kılıçkaya çevresinde grup performansına göre de süresi uzatılabilen asgari 2,5 - 3 saatlik doğa yürüyüşünün ardından Taraklı'nın mimari - tarihi - kültürel geçmişinin ve bugününün anlatılacağı şehir turunu da tamamlayıp dönüşe geçiyoruz.

Dönüş:
21.00-22.00 (Tahminidir. Trafik vb. nedenlerle değişebilir)

Zorluk:
Orta (Orman içi, inişli, çıkışlı, toprak yol ve patika)

Fiyata Dahil Hizmetler:
Ulaşım, Rehberlik, Kahvaltı, Öğle yemeği (Ateşte sucuk-ekmek, ketçap, mayonez, közlenmiş biber, turşu, kola, domates, kaşar, çikolatalı gofret, meyve). Sigorta.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Yoldaki yiyecek ve içecekler, ekstralar, her türlü kişisel harcama.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti