UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerHizmet
Lukapu İle En İyi Anılarınız Kaybolmasın! Fotokitap, Takvim, Akordeon Kitap Gibi Pek Çok Ürünü 3 Adımda Hazırlayarak Anılarınızı Ölümsüzleştirin!

Lukapu, Türkiye’nin lider fotoğraf albümü, fotoğraflı takvim ve fotoğraflı kişisel ürünler baskı sitesidir. Lukapu’dan 3 adımda harika fotokitaplar hazırlayabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınız bir daha hiç kaybolmaz.

Lukapu ile neler yapabilirsiniz?

Fotokitaplar:
Türkiye’nin yeni nesil fotoğraf albümü. Fotokitaplar; annelerimizin eskiden yaptığı gibi, fotoğrafları bir albüm içerisinde buluşturmanızı sağlar. Doğum, düğün, nişan, seyahat gibi önemli anlarınızı Lukapu fotokitaplarla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Panaromik Albümler:
Bilgisayarınızdaki ya da sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda fotoğraf kullanabilirsiniz. Profesyonel tasarlanmış 38 temadan birini seçebilirsiniz. Sayfanın istediğiniz bir yerine fotoğraf veya yazı ekleyebilir, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğraflar tarih sırasına göre otomatik dizilir. Dilerseniz öyle kalır, dilerseniz de siz yeniden düzenleyebilirsiniz. 100’lerce zemin renginden birini seçip, istediğiniz yere çıkartma yapıştırabilirsiniz. Projeniz yapım aşamasındayken arkadaşlarınızla paylaşabilir, üzerinde beraber çalışabilirsiniz.

Fotoğraflı Takvimler:
Bütün yılın anılarını fotoğraflı takvimlerle saklayabilir ya da hediye edebilirsiniz. Lukapu’nun fotoğraflı takvimlerini istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Akordeon Kitaplar:
Akordeon kitaplar 8 fotoğraf ile hazırlayabileceğiniz harika bir hediye. İsterseniz çantanızda dursun, isterseniz sevdiklerinize verin.
Mavi Akordiyon Kitap
70x50 Poster Baskı

Poster Baskı:
Tamamen özelleştirilebilir posterler sayesinde evinizi ve iş yerinizi renklendirin.

Fotoğraf Baskı:
Eskiden olduğu gibi fotoğraflarınızı bastırabilirsiniz. Artık bunun için fotoğrafçıya gitmenize gerek yok. Lukapu’dan birkaç tık ile 3 değişik boyda fotoğraf bastırabilirsiniz.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti