UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerMobilya / Dekorasyon
Media Markt'ta Günün Olayı - Indesit IWE 91283 SL CECO TK A+++ Enerji Sınıfı 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Sadece 939 TL!

Time Fonksiyonu sayesinde çamaşır makinenizin tamamen dolmasını beklemenize artık hiç gerek yok. Bu fonksiyon, az miktardaki çamaşırı istediğiniz zaman hızlıca yıkamanız için özel olarak geliştirilmiştir. 3 kg’ye kadar hafif kirli pamuklu ve sentetik giysilerinizi yaklaşık %30 daha kısa sürede, %40 daha az su ve enerji harcayarak yıkayabilirsiniz. 9 kg kapasiteli 1200 devir Indesit IWE sadece 939 TL sizi bekliyor!

Enerji Tasarrufu: Pamuklu, sentetik ve blue jean yıkama programlarında bulunan Enerji Tasarruf seçeneği (30°C pamuklu yıkama programlarına kıyasla) %70'e varan enerji tasarrufu elde etmenizi sağlar.

Özel programlar: Indesit, her türlü kumaşa uygun, etkin yıkama performansı sağlayan özel yıkama programları sunar. Özel spor programları: Indesit tarafından özel olarak geliştirilen Spor Programları spor kıyafetlerinizi etkin bir şekilde yıkayıp korur.

Zaman Erteleme: İhtiyacınıza göre yıkama programının başlangıç zamanını 24 saate kadar erteleyebilirsiniz. Çamaşırlarınızı makineye yükleyin, deterjan ekleyin, programı ayarlayın. Makine, seçilen saatte çalışmaya başlayacaktır.

Programlar:
Program sayısı: 16
Programlar: 20°C bölgesi programı, Kot programı, Yünlü programı, Ayakkabı programı, Spor - yoğun programı, Spor - az kirli programı, Zaman Tasarrufu,

Ekipman:
Özel Nitelikler: Gecikmeli Başlatma, Yıkama aşamalarını gösteren ışıklı led gösterge
Tambur hacmi: 62 l
Su taşma emniyet sistemi: Evet
Ürün belgeleri: Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu

Genel Özellikleri:
Boyutlar (G/Y/D): 59.5 cm / 85 cm / 60 cm
Renk: Beyaz (Kapı : Gümüş)
Yükseklik: 85 cm
Genişlik: 59.5 cm
Derinlik: 60 cm
Ağırlık: 73.4 kg
Üretici Garantisi: 3 Yıl Resmi Üretici Garantili

Enerji Tüketim Bilgisi:
Üretici firma: INDESIT
Enerji verimlilik sınıfı: A+++
Yıllık enerji tüketimi: 216 kWh
Yıllık su tüketimi: 12254 l


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti