UyanikTilki.comTatilTurlar

Beyaza bürünmüş bir doğada, isterseniz karın keyfini kar topu oynayarak ya da kayak yaparak, isterseniz muhteşem kar manzarasını izlerken şömine başında kahvenizi yudumlayarak tadını çıkartabileceğiniz ULUDAĞ Turu için bu fırsatı kaçmaz.

TUR PROGRAMI :
Araç Kalkış Noktaları
04:30 Yenibosna Yanyol Airport AVM Otoparkı (Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru)
05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:40 Kartal Köprüsü Altı
06:00 Çayırova Mc Donald’s Önü

Siz değerli misafirlerimiz ile buluşmanın ardından kahvaltı paketlerimiz ve otobüs içi ikramlarımız eşiliğinde Uludağ’a hareket ediyoruz. Serbest zamanınızda kayak yapabilirsiniz, şömine başında kahve içebilirsiniz , bölgedeki cafelerde vakit geçirebilirsiniz. Bu güzel bölgeden akşam 16:30 17:00 arası liftlerin açık olma durumuna göre ruhumuzu burda bırakarak İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Yolda verilecek yarım saatlik iskender molasının ardından siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti