UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerBilgisayar
Yüksek Oyun Performansına Hazır Olun! LENOVO Legion Profesyonel Oyun Bilgisayarı Media Markt'da!

LENOVO Legion Y520 Intel Core i7-7700HQ 16 GB 1 TB + 256 GB SSD GTX 1050 Win10 Home Gaming Notebook yüksek oyun performansı için geliyor! Intel® Core ™ i7 işlemci ile 7 kuşak Y520 Notebook maksimum performans sunar: Önceki işlemcilerle karşılaştırıldığında yüzde 12'lik bir performans artışı ve çevrimiçi ve çevrimdışı oyun için yeni standartlar özel medya motoru göre yüzde 19'luk dokuma verimliliğinde artış, son derece hızlı hesaplamalı performans ve depolama, Y520 başlangıç ​​ve yükleme süreleri oyunlarda ve tüm oyunlar koleksiyonu saklayabilir 2 TB, bir HDD depolama kısaltır 512GB PCIe SSD depolama, kadar özellikleri. Alternatif olarak, en iyi bellek kombinasyonunu elde etmek için karma belleği de seçebilirsiniz.

Dolby Premium'lu Harman hoparlörleri; İster oyun kulaklıklar olsun ya da olmasın: 2 x 2 W Harman hoparlörlü Legion Y520 ve Dolby Audio Premium tam size göre. Dolby Audio Premium, birinci sınıf ses ve tüm içerik için yoğun bir oyun deneyimi sunacak şekilde ince ayarlanmıştır.

Lenovo Nerve Center ile yapılandırma ve kayıt; Ses, etkin düğmeler, soğutma ve ağ önceliği gibi ayarlarınızı kolayca özelleştirebilirsiniz - böylece oyuna odaklanabilirsiniz. Oyun alanındayken, tekrar oynatmak veya akışlı sitelere yüklemek için öne çıkanlarınızı kaydedebilirsiniz. Lenovo Sinir Merkezi ile, bu bir çocuk oyunu.

Sık sık geceleri oynamak mı istiyorsunuz? İsteğe bağlı kırmızı arka ışığı ile Y520, gece boyunca oyun oynama oturumları için mükemmel bir ürün. 1,7 mm kısa tuş vuruşu ve net bir basınç noktası hassas ve hassas tuş vuruşlarını sağlar.

Bu oyun dizüstü bilgisayarı 25.8 mm düz ve 2.5 kg ağırlığındadır. Sağlam, kir tutmayan muhafazası her zaman yeni görünür. Y520'yi cebinize koyun ve istediğiniz yerde güçlü mobil oyunların keyfini çıkarın.

Y520, stratejik olarak yerleştirilmiş fanlar ve havalandırma açıklıkları sayesinde aşırı ısınmayı önler. Havalandırma sistemi, grafik kartı ve işlemcilerin yakınındadır. Daha sonra sıcak hava arka taraftaki havalandırma deliklerinden boşaltılır. Ayrıca Lenovo Sinir Sense oyunda silah Savaşta ek soğutma bölüm etkinleştirmek için "Aşırı Soğutma" klavye kısayolunu kullanabilirsiniz.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti