UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım
Şehrin Olumsuz Etkilerine Karşı Güçlü Savunma Nivea Detox! İndirimli Fiyatlar Cosmetica'sa Sizi Bekliyor!

Şehrin olumsuz etkilerine karşı güçlü savunma Ninea Detox serisi ile kapınıza geliyor! Nivea Urban Skin Detox Maske, Nivea Urban Skin Defence Gündüz Kremi, Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem'den oluşan bu üçlü ile cildinizi şımarmanın tam zamanı!

Nivea Urban Skin Detox Maske; Cilt sorunlarının giderilmesi için uygulanan cilt bakım uygulamaları süreklilik ister. Yağlanma, kuruma ya da siyah nokta gibi cilt sorunları temizleyiciler ve maskeler yardımıyla yok edilebilir. Nivea tarafından piyasaya sürülen bu maske de cilt bakımını kolaylaştırıyor. Sadece bir dakikada yapılan uygulama sayesinde ciltte detoks etkisi görülüyor.

Nivea Urban Skin Defence Gündüz Kremi; Cilt sorunlarının giderilmesi için uygulanan cilt bakım uygulamaları süreklilik ister. Yağlanma, kuruma ya da siyah nokta gibi cilt sorunları temizleyiciler, nemlendiriciler ve gece - gündüz kremleri yardımıyla yok edilebilir. Nivea tarafından piyasaya sürülen bu gündüz kremi de cilde özen göstererek bakımını tamamlıyor, cildin gün boyunca karşılaştığı toz, kir, güneş ışını gibi zararlılara karşı korunmasını sağlıyor.  

Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem; Cilt sorunlarının giderilmesi için uygulanan cilt bakım uygulamaları süreklilik ister. Yağlanma, kuruma ya da siyah nokta gibi cilt sorunları temizleyiciler, nemlendiriciler ve gece - gündüz kremleri yardımıyla yok edilebilir. Nivea tarafından piyasaya sürülen bu gece bakım kremi de cilde özen göstererek bakımını tamamlıyor, ciltte detoks etkisi yaratıyor.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti