UyanikTilki.comBeleşHediye Ürünler
Yılın Son Sürprizi Tchibo Yılbaşı Çekilişi! 1-31 Aralık Tarihlerinde Yapacağınız Her 100 TL'lik Alışverişe 1 Çekiliş Hakkı!

1-31 Aralık tarihlerinde Tchibo Magazalarından veya www.tchibo.com.tr’den yapacagınız her 100 TL’lik alısveriste 1 çekilis hakkı sizleri bekliyor! Daha fazla alısveris yapın, kazanma sansınızı artırın. Katılmak için: www.tchiboyilbasicekilisi.com sitesine sifre, ad, soyad, telefon, adres ve e-mail bilgilerini gir veya 4533’e SMS ile kampanya kodunu, ad, soyadı, adres, fis/fatura no ve tarih bilgilerini aralarında birer bosluk bırakarak gönder!

Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli (Kısa Mesaj) olarak (KDV ve ÖIV dahil) Avea (Markası Türk Telekomdur), Turkcell ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Teyit için geri dönüs veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. Gsm operatörlerinin kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek degisiklikler müsteriye yansıtılacaktır.

Çekiliste 3 kisi 3.169,48 TL degerinde Apple iPhone 7 32 GB Cep Telefonu (Hat+Kart Hariç), 3 kisi 1.814,84 TL degerinde Apple iPad Mini 4 128 GB Gold Tablet PC, 5 kisi 699,95 TL degerinde Cafissimo Latte Kahve Makinesi, 5 kisi 600,00 TL degerinde Tchibo Sıcak Hava Fritözü, 5 kisi 400,00 TL degerinde Tchibo Katlanabilir Masa ve 4 adet Tabure, 5 kisi 230,01 TL degerinde Tchibo Blender 2'si 1 Arada (Smoothie Makinesi) ve 5 kisi 220,00 TL degerinde Tchibo Kablosuz Buharlı Ütü ikramiyesi kazanacaktır. Ikramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. Ikramiye görselleri ve verilen ikramiyenin özellik ve renkleri farklılık gösterebilir.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti