UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerApp's & Oyun
Aloy'un Maceraları Devam Ediyor! Horizon: Zero Dawn Complete Edition Frozen Wilds Eklentisiyle İdefix'de Satışta!

2017 yılında PlayStation 4 Exclusive oyunu olarak piyasaya sürülen ve kısa zamanda büyük bir oyuncu kitlesini kendisine hayran bırakan Horizon Zero Dawn, şimdi yeni hikaye ve içeriklerle genişleyen Frozen Wilds eklentisi (DLC) ile birlikte idefix'te!

Olağanüstü grafikleri, müzikleri, hikayesi ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran Horizon Zero Dawn, mitolojiye çağdaş bir bakış niteliğinde. Dünya, makinelerin istilası altında; insanlar azınlıkta ve kabileler halinde hayatta kalma mücadelesi veriyor.

Oyunun öyküsünün hemen başında daha bebekken tanıştığımız kahraman Aloy'un karakter gelişimine ve insanlık adına önemine tanık oluyoruz. Aloy'un dışlanmış bir kabileden gelip bir kahraman oluşunu gördüğümüz bu enfes yolculukta birbirinden ilginç ve heyecanlı görevlere katılıyoruz. Yenilikçi savaş mekaniklerine sahip olan Horizon Zero Dawn ile devasa makineleri taktik, ustalık ve çeviklikle avlamayı öğreniyoruz. Devasa bir açık dünyada gezinebildiğimiz oyunda, müthiş manzaraların keyfini çıkarıyoruz. Gelişmiş bir crafting sistemi de olan oyun şimdiden "kült" olarak anılıyor!


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti