UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerMüzik / Film
Sennheiser Kulaklıklarda Hafta Sonuna Özel %15’e Varan İndirimle Media Markt'ta! Üstelik Ücretsiz Kargo Avantajıyla!

Sennheiser'ın eşsiz sesi ile stilii kablosuz özgürlükle buluştu: MOMENTUM Kablosuz. Elegant görümünün yanında yüksek performansta sesi size sunan kompakt kulaklıklardır. Moda tutkunlarını düşünen Sennheiser, MOMENTUM Kablosuz serisi iki farklı modelle sizlerle. Hafifliği ve güçlendirilmiş yapısı ile dikkat çeken yeni seride, özel olarak üretilen kafabandı ve kulak pedleri '' Alcantara'' adı verilen özel bir kumaş ile tasarlanmıştır.

Konforunuzu ön plana çıkartan MOMENTUM Kablosuz serisi, neodimum magnetleri ve verici sistemi ile stereo sesi size sunarken; zenginleştirilmiş basları ile dikkat çekmektedir.

Kompakt yapısının yanında Active NoiseGard (aktif gürültü filtreleme) özelliği ile ortam gürültüsü neredeyse hiç yokmuşçasına ortadan kaldırarak size müziğin keyfini her ortamda yaşamanıza olanak sunar. Kulak kapsülüne entegre edilmiş eşleştirme/aç-kapa düğmesi, ses aç/azalt düğmesi ile müziğinizin ve çağrılarınızın kontrolü sizde.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti