UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerAlışveriş

Tossiee portatif bebek yatakları annelerin rahatı ve konforu düşünülerek üretilmiştir. Türkiye'de bir ilk; sırt çantasına dönüşebilen portatif bebek yatağı olma özelliğine sahiptir. Bebeklerinizin oyun ve uyku saatlerinde, alt değiştirmede seyahat ederken size kolaylık sağlar. Çok hafif ve pratiktir. Su geçirmez tabana, çıkarılıp yıkanabilen %100 Pamuklu kumaşa sahiptir. Tentesinde iki adet peluş aktivite barı bulunmaktadır. 12 ay kullanım imkanı sağlayan Tossiee tek hareketle kolayca sırt çantasına dönüşebilir. Tossiee bebeğinize doğumdan itibaren güvenli bir uyku, dinlenme, oyun ve hijyenik bir alt değiştirme alanı sağlar.

Bebek sepeti, anne-baba yanı yatağı, ana kucağı ve oyun halısı olarak da kullanılabildiği için tek ürünle, birden fazla ürünün özelliklerini bir arada sunmaktadır. Kolayca katlanarak saniyeler içinde çok hafif bir sırt çantasına dönüşebilir. Bebeğinizle gittiğiniz her yerde ona evdeki, hijyenik, konforlu ve güvenli alanı sağlamış olursunuz. Aktivite barına takıp çıkarılabilen 2 peluş oyuncağa sahiptir. Dış yan kısımda bebeğinizin küçük eşyalarını koyabileceğiniz bir cep bulunmaktadır. Açık halde kenarlıklar dahil 79 cm uzunluğunda,46 cm genişliğinde,15 cm yüksekliğindedir.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.