Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com Sahne Sanatlar��
Birol Güven’in Kaleminden “Binde Bir Gece Diyalogları” Tiyatro Oyunu Bileti 67 TL yerine 30 TL!

Birol Güven tarafından kaleme alınan ve uzun süredir ilgi ile izlenen Yatak Odası diyalogları’nın ardından sabırsızlıkla beklenen yeni oyun “Binde Bir Gece Diyalogları” seyircisiyle buluşmaya devam ediyor! Hakan Meriçliler, Begün Kütük ve bir çok ünlü ve başarılı oyuncunun sahnelediği oyunun yönetmeni ise Galip Erdal. Modernleşmiş özel yaşamı mizah tadında ele alan oyunda kahkaha dolu keyifli saatler için yerinizi ayırdınız mı!

Suna Keskin, Melek Baykal ve Nedim Saban’ın Muhteşem Performansları ile ”Ahududu” Tiyatro Oyun Bileti 67 TL Yerine 40 TL!

Yılların eskitemediği Suna Keskin ve Melek Baykal, başrollerini paylaştıkları komedi tadında muhteşem bir oyun ile karşınızda. İki yaşlı kadının yalnızlığa buldukları çareyi mizahi yönden ele alan oyunun diğer rollerinde ise aynı zamanda uyarlayan ve yöneten Nedim Saban, Cem Güler, Halim Ercan, Dicle Alkan, Birol Engeler, Özgür Yetkin ve Bülent Seyran var! Tüm koltuklar dolmadan sizde yerinizi ayırtın. Tüm tiyatroseverlere iyi seyirler!

Çocuklarınız İçin ”İBİ – BALDİYAR’DA YENİ SERÜVEN” Tiyatro Biletleri 34 TL yerine 20 TL!

2015 yılından bugüne kadar TRT Çocuk kanalının reyting rekortmeni ”İBİ” adlı çizgi dizi, Baldiyar’da Yeni Serüveni ile tiyatroda yeniden can buluyor. Çocukların sevdikleri kahramanları sahnede görebilecekleri, onlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkacakları, aynı zamanda eğitimlerine katkıda bulunacak gösteri ile tüm çocukları eğlenceye davet ediyor. 2 yaş ve üzeri çocuklar için bilet alınmalıdır.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’ndan ”Topuklu Terlik Süt Yapar” Tiyatro Oyununa Giriş Bileti 56 TL Yerine Sadece 34 TL!

Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahneye konulan ’’Topuklu Terlik Süt Yapar’’ oyunuyla bol kahkahalı bir akşama davetlisiniz! Topuklu Terlik Süt Yapar, günümüz toplumunda kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir kadının toplum baskısı ve kadın olarak kendisine dayatılan rollerin arasında sıkışan hayatından kesitleri mizahi bir dille sahneye taşıyor! Dikkat çekici ekibi ve eğlenceli sahnesiyle yılın en iddialı oyunlarından biri olmaya aday!

Bo Sahne Oyuncularından ’’SON ZENNE’’ Adlı Tiyatro Oyun Bileti 51 TL Yerine 30 TL!

Bo Sahne oyuncularından ”Son Zenne” tiyatro oyunu ile alışılmadık bir ilişki, sıra dışı bir aşk, umulmadık bir son izleyeceksiniz! Nilüfer Bıyıklı’nın hikâyesinden oyunlaştıran ve Serdar Saatman’ın yönettiği ’’Son Zenne’’ ötekileştirilen ve normalleştirilmeye çalışılan insanların hikayesini yüzünüze vurup, size çok farklı bir deneyim kazandıracak!

İstanbul Kumpanyası’ndan Kahkaha Tufanı! Tarık Şerbetçioğlu’nun Ali Bey’in Letafet adlı eserinden uyarladığı ve yönettiği Müzikal Komedi ’’ÇÖPÇATAN’’ Şarkılı, Çalgılı, Eğlenceli 2 Perdelik Komedi. Başlıca rollerini Binnur Şerbetçioğlu, Naci Taşdöğen ve Tarık Şerbetçioğlu’nun oynadığı güçlü kadrosu ve Ömer Göktay yönetiminde Çöpçatan Orkestrasının eşliğinde Deniz Noyan’ın bestelediği müziklerle dopdolu bir oyun.Ucuz Uçak Bileti