Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com aenerji sınıfı

Altus Al 404M bulaşık makinesi, enerji sınıfı ile kullanıcılarının bütçesini büyük oranda destekler. A+ enerji sınıfında olan makine, kullanıcıların faturasında farkını ortaya koyar. Klasik tarzı ile kullanım olanağı artan Altus Al bulaşık makinesi, MediaMarkt'ta uygun fiyatlar ile sunuluyor. MediaMarkt internet sayfasının fiyat-performans ilişkisi fark edilir derecede uygundur. Kullanıcılar, ürün görsellerine ve detaylı bilgiye de kolay bir şekilde erişebiliyor. Güvenli alışveriş yöntemlerinden biri tercih edilerek ürüne kısa sürede ulaşılabiliyor. Ürün özellikleri, avantajları ve uygun fiyatı ile de en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor.

BOSCH BSG6B111 B Enerji Sınıfı Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı 429 TL Yerine 329 TL'ye Media Markt'da!

Halı ve sert zeminler için süpürme başlığı, Kenar-köşe ucu ve döşeme başlığı, Teleskobik boru, Ergoplus tutma yeri, Otomatik kablo toplama özelliği, Elektronik güç ayarı, 3 adet hareketli tekerlek, Toz torbası doluluk göstergesi, Dikey ve yatay park etme, Hava filtreleme / Emisyon sınıfı: B, Halı temizlik performansı : E, Sert zemin temizlik performansı: D

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin

Çamaşır makinenizi yenilemeye karar verdiyseniz bu fırsat tam size göre! KOENIC KWM910 A1 A+ Enerji Sınıfı 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi gecikmeli başlatma, 15 dak hızlı yıkama programı, bebek giysi yıkama programı, paslanmaz inox tambur ve devir secme imkanı ile Media Markt'da 999 TL yerine sadce 699 TL'ye sizi bekliyor!

Media Markt Günün Olayı - Dijitsu DB100 A+ Enerji Sınıfı 93 Litre Tezgah Altı Buzdolabı Sadece 345 TL!

Tezgahaltı Buzdolabı bulunduğunuz yaşam alanınızın ferahlığını korur, pratik kullanımı sayesinde ürünlerinizin dış etkenlerden korur, sağlam gövde yapısıyla kullanıcısına güven verir, ürünlerinizin taze kalmasına yardımcı olur, soğutucu bölme içi aydınlatma mevcuttur, manuel buz çözme özelliği bulunmaktadır, yükseklik ayarlı ayak özelliği vardır. Yüseklik ayarlı cam raf bulunmaktadır.

Media Markt'ta Günün Olayı - Indesit IWE 91283 SL CECO TK A+++ Enerji Sınıfı 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Sadece 939 TL!

Eco Time Fonksiyonu sayesinde çamaşır makinenizin tamamen dolmasını beklemenize artık hiç gerek yok. Bu fonksiyon, az miktardaki çamaşırı istediğiniz zaman hızlıca yıkamanız için özel olarak geliştirilmiştir. 3 kg’ye kadar hafif kirli pamuklu ve sentetik giysilerinizi yaklaşık %30 daha kısa sürede, %40 daha az su ve enerji harcayarak yıkayabilirsiniz. 9 kg kapasiteli 1200 devir Indesit IWE sadece 939 TL sizi bekliyor!Ucuz Uçak Bileti