Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com atasay

Takı her erkeğin hakkı! Stil sahibi erkeklerin şıklığını tamamlayacak; sahip oldukları güç, cesaret ve asaletin simgesi olacaktır. Dünya trendleri ve kültürel mirasları bir arada sunan Vive Le ROI koleksiyonuna ait Erkek Bilekliği ile kendi stil imparatorluğunuzu kuracaksınız.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Atasay'dan Yapacağınız 1000 TL ve Üzeri Alışverişinize Özel Tasarım Yüzük Hediye!

Özel tasarım yüzük gümüştür ve üzerindeki taşlar yarı değerli renkli taştır. Sadece atasay.com’ dan 23.06.2017 tarihinden itibaren yapılacak toplam 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kullanılamaz. Alışverişin iptal/iadesi durumunda hediye ürün iade edilmezse 250 TL ürün tutarı iade tutarından mahsup edilir. Alışverişin kısmi iadesi sırasında, iade edilmeyen fatura tutarının 1.000 TL’ nin altında kalması halinde, hediye ürün iade edilen ürünle beraber gönderilmelidir. Aksi takdirde 250 TL ürün tutarı alıcının iade tutarından mahsup edilir.

Takı her erkeğin hakkı! Stil sahibi erkeklerin şıklığını tamamlayacak; sahip oldukları güç, cesaret ve asaletin simgesi olacaktır. Dünya trendleri ve kültürel mirasları bir arada sunan Vive Le ROI koleksiyonuna ait Erkek Bilekliği Babalar Günü ile kendi stil imparatorluğunuzu kuracaksınız.Ucuz Uçak Bileti