Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com beşik
Bebeğiniz Yazın En Keyifli Uykusunu Troya Bebek Hamak İle Yapsın! Troya Bebek Hamak 339 TL Yerine Sadece 249 TL'ye Civil'de!

Ahşap stand kısımları Kayın Ağacından imal edilmiştir. Kayın Ağacından imal edilen stand Sağlam olmasının yanında hafif ve kolayca taşımaya imkan vermektedir. Ahşap standın benzersiz tasarımı sayesinde kolay monte ve demonte edilebilir. İstenildiği yere kolayca yer kaplamadan taşına bilir. Kullanılan fiberli somun özellikle sarsıntı ve titreyiş olan yerlerde gevşemeyi önlemek için kullanılır.

Stand kayın ağacı, üzerinde bebek gözlerini etkilememesi için mat cila vardır. Kumaş kısımlar %100 pamuk gabardindir. Uçtan uca uzunluk 1.5mt bebeğin yattığı kısmın uzunluğu ise 1mt. İçinde kendi minderi ve çarşafı vardır. Cibinligi sayesinde bebeğinizi uçan canlılardan koruyabilir, huzurlu bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. İstenildiğinde 5 dakikada söküp seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Bebeğinizin omurdasını desteklediği için omuriliğin gelişmesinde faydalıdır. Kafa düzlüğünü, bel kaymalarını engeller. En önemli özelliği ise bebeğini CENİN pozisyonunda yattığı için gaz probleminin önüne geçmektedir, Kolik sancılarını bu sayede engeller. BLİSS BEBEK HAMAKLARI TPE(TURK PATENT ENSTİTUSU) TARAFINDAN KORUMA ALTINA ALINMIŞTIR. 0-3 yaş arasıdır. Taşıma kapasitesi 20 kg'dır.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin

’’Nereye Gitti Bütün Çiçekler?’’ birbirinden şahane 7 kadını; Şenay Gürler, Hale Akınlı, Goncagül Sunar, Gözde Kansu, Melisa Doğu, Ece Yüksel, Feri Baycu Güler; muhteşem performanslarıyla sahnede buluşturuyor! Müziğin hikayeyle iç içe geçtiği bu tiyatro oyunda, oyuncuların enstrüman çalıp şarkı söylediklerine de şahit olacaksınız! ’’Bize olmaz’’ dediğiniz hayatlara dahil olacak ve bir yandan hüzünlenip derin iç çekişleri yaşarken bir yandan yeni umutlar kazanacaksınız! ’’Nereye Gitti Bütün Çiçekler?’’ sizi zamanın, mekanın, ülkenin, toprağın ve aidiyetliğin olmadığı bir mülteci kampının ortasına atıyor!Ucuz Uçak Bileti