Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com braun

10 cımbızlı tüy alma başlığı, Yumuşak yüz temizleme başlığı, Yüz temizleme başlığı 10.000 fırça kılı ile manuel yapılan temizlemelere göre 6 kat daha iyi temizleyebilme, Yüzde farklı yönde çıkan tüyleri almak için 2 yön dügmesi ile el degiştirmeden farklı yöne çıkan tüyleri rahatlıkla alabilmeyi sağlar, Göremeden Sezgisel olarak yapılan tüy almak için arka koruma, Tüy alma işlemini destekleyebilme, Dönme hızı 1200 rpm, Düşük ses düzeyi, Ekstra uzun cımbızlar sayesinde 0.5 mm tüyleri alabilme özelliği ile bu harika ürün Media Markt'da sizi bekliyor!

Yeni Yılda Kaçırılmayacak Braun Fırsatları! Özel Fiyatlar, Bedava Kargo, Sepette Ektra %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Hayatı değiştiren ürünler yaratma felsefesiyle yola çıkan Braun, kullanıcıların memnuniyetini her şeyden çok önemsiyor. Kullanımı kolay, dayanıklı ürünler tasarlayan Braun, kalite standartlarını da oldukça yüksek tutuyor. Braun'un işlevsel ürünlerine, sadece size özel fırsatlarla sahip olun.

Braun 3 Serisi Tıraş Makinesi. Yakın tıraş, mükemmel cilt konforu. Öncekilerin hepsinden daha hızlı. Yeni MicroComb teknolojisiyle 3 günlük sakallarda kanıtlanmış performans. Kesici parçalara daha fazla kıl taşır. Cildin her detayına ve 3 günlük uzun kıllara rahatlıkla ulaşır. Triple action cutting system adı verilen, çift folyo ve ortasındaki düzeltecili teknolojisiyle daha yakın ve konforlu bir tıraş keyfi sunar. Hijyenik ve tazelik sunan temizleme teknolojisiyle tamamen yıkanabilir. Islak & Kuru çalışabilme özelliğiyle duş altında dahi çalışır.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin

Braun CruZer6 face, size daha az hareketle ekstra pürüzsüz, temiz bir tıraş sunmak için tasarlanmıştır. Ekstra geniş tıraş başlığı daha geniş bir alanı kolaylıkla tıraş etmenize olanak tanırken, gelişmiş SmartFoil teknolojisi farklı yönlerde büyüyen kılları etkin bir şekilde yakalar. Mükemmel sıfır tıraşınızı tamamlamak için de, entegre dokunmatik sistem yaptığınız baskıya kolayca adapte olur ve zorlanmadan temiz ve pürüzsüz bir cilt elde etmenize olanak tanır.

Teknosa'dan Kaçırılmaz Fırsat! Braun Satin Hair 7 Colour Boyalı Saçlar İçin Saç Düzleştiricisi Sadece 197 TL!

Saçınızın Nemini Koruyun! Braun Satin Hair Colour boyalı saçlar için saç şekillendiricileri saçlarınızı yakmaz ve kurutmaz. Aksine, saçınıza eşsiz saten iyon teknolojisiyle iyonlar salarak şekillendirme yaparken nem kaybını önler. Bu negatif yüklü iyonlar, pozitif yüklü saçınızla bütünleşir ve elektirklenmeyi önleyerek havadan nem parçalarını çekip saçınızın en çok ihtiyacı olan yerlere yönlendirir.

Braun Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsat Markafoni'de! Kişisel Bakım Ürünlerinde Büyük İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Hayatı değiştiren ürünler yaratma felsefesiyle yola çıkan Braun, kullanıcıların memnuniyetini her şeyden çok önemsiyor. Kullanımı kolay, dayanıklı ürünler tasarlayan Braun, kalite standartlarını da oldukça yüksek tutuyor. Braun'un işlevsel ürünlerine, sadece size özel fırsatlarla sahip olun.Ucuz Uçak Bileti