Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com buharlı ütü

Philips buharlı ütü Azur Performer, güçlü performansı kolay kullanımla birleştirir. Otomatik Buhar Kontrolü her bir giysi için doğru miktarda buhar sunar. SteamGlide Plus taban, ütüleme esnasında ütünün kolaylıkla kaymasını sağlar. 2400 W ile Azur Performer buharlı ütü oldukça hızlı ısınır ve güçlü bir performans sergileyerek mükemmel ütü sonuçları sunar. 40 g/dk'ya kadar kesintisiz buhar çıkışı, tüm kırışıklıkların etkili bir şekilde giderilmesi için mükemmel buhar miktarı sağlar. Şok buhar, dikey buhar püskürtme ve zorlu kırışıklıklar için kullanılabilir.

Media Markt'dan PHILIPS GC3821/80 Azur Performer Ütü Alana 30 TL'lik Madame Coco Hediye Çeki Hediye!

08-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Media Markt mağazalarından, Philips Azur Performer GC3821/80 model ütü satın almış olmanız ve bu alışverişin kasa fişinin fotoğrafını uygulama içerisinden çekip göndermeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için son geçerlik tarihi olan 28 Şubat günü gece yarısına kadar alışveriş fişlerinin Qumpara uygulaması ile okutulması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılır. Kazanılan hediye çekine, sol üst köşedeki menü altından Qumparam alanından ulaşabilirsiniz. Qumparam alanındaki 30TL Madame Coco kupon görseline tıkladığınızda göreceğiniz kod, 30 TL'lik alışveriş için geçerli hediye çeki olarak kullanılır. Kazanılan MadameCoco alışveriş çekleri tüm MadameCoco mağazalarında kullanılabilir ve 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Daha hızlı, daha kolay ve daha akıllı! Philips buharlı ütü Azur Performer, güçlü performansı kolay kullanımla birleştirir. Otomatik Buhar Kontrolü her bir giysi için doğru miktarda buhar sunar. SteamGlide Plus taban, ütüleme esnasında ütünün kolaylıkla kaymasını sağlar. 2400 W ile Azur Performer buharlı ütü oldukça hızlı ısınır ve güçlü bir performans sergileyerek mükemmel ütü sonuçları sunar. Fırsatı kaçırmayın!

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin


Ucuz Uçak Bileti