Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com buzdolabı
Web'e Özel Mutfak Günleri Başladı! Seçili Kategorilerde 500 TL ve Üzeri Alışverişe Anında 100 TL İndirim Media Markt'ta!

Kampanya 21.06.2018 08:00 -24.06.2018 23:59 tarih ve saatleri arasında, kampanya sayfasında yer alan kategorilerde, mediamarkt.com.tr’den yapılacak minimum 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya başka kampanya kurguları ve kupon kodları ile birlikte kullanılamaz. Her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kahve makineleri ve kurutmalı çamaşır makineleri kampanyaya dahil değildir. MediaMarkt kampanya şartları , ürün –fiyat değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tipografik hatalardan MediaMarkt sorumlu değildir.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Media Markt Günün Olayı - Dijitsu DB100 A+ Enerji Sınıfı 93 Litre Tezgah Altı Buzdolabı Sadece 345 TL!

Tezgahaltı Buzdolabı bulunduğunuz yaşam alanınızın ferahlığını korur, pratik kullanımı sayesinde ürünlerinizin dış etkenlerden korur, sağlam gövde yapısıyla kullanıcısına güven verir, ürünlerinizin taze kalmasına yardımcı olur, soğutucu bölme içi aydınlatma mevcuttur, manuel buz çözme özelliği bulunmaktadır, yükseklik ayarlı ayak özelliği vardır. Yüseklik ayarlı cam raf bulunmaktadır.Ucuz Uçak Bileti