Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com foto��raf makinesi

Ürün Instax Mini 25 Fotoğraf Makinesi, Kılıf ve 10'luk film içerir. 10'luk filmi makineye taktıktan sonra deklanşöre bir kez basın. Böylelikle filmi koruyan dış yüzey atılacak ve makine fotoğraf çekmeye hazır olacak. Filmin koruyucu dış yüzeyi atıldıktan sonra kesinlikle film bölmesinin kapağını açmayınız, aksi halde filmler yanacaktır.

Klasik dizayna sahip İnstax Mini 90, geleneksel fotoğraf makinelerinin cazip özelliklerinden olan üst üste fotoğraf çekme ve uzun pozlama modlarıyla da dikkat çekiyor. Makro modu, yüksek performanslı flaşı, çocuk modu, parti modu, manzara modu ve parlaklık kontrolü ise Instax Mini 90'ıNeo Klasikkonseptte öne çıkartan diğer özellikleri oluyor.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Sırt Çantası, Fotoğraf Makinesi Askısı ve Mini El Tripodu'ndan Oluşan Tchibo Fotoğraf Ekipmanları Hediye Seti Sadece 209.95 TL!

Her havada yapacağınız fotoğraf gezileri için mükemmel. Bütün fotoğraf malzemeleriniz kamera sırt çantasının için yağmura, kire ve darbelere karşı korunmuş olacaktır. Bir fotoğraf çantasına kıyasla avantajı: ellerinizi serbest bırakır! Kamera sırt çantasının birçok pratik detayı vardır: Fotoğraf ekipmanları için güvenli ve rahat taşıma sağlar. Klipsli, askılarının uzunluğu ayarlanabilir; ayaklığı sabitlemek için idealdir. Sırt kısmında iki adet kalem bölmeli, fileli ve fermuarlı saklama alanı, ön tarafında bağımsız fermuarlı çantası ve yan taraflarında 2 adet fileli cebi bulunur.

Dünyanın İlk 63x Optik Zoom'lu Fotoğraf Makinesi Sony Cybershot H400 Dijital Fotoğraf Makinesi %19 İndirimle Teknosa'da!

Profesyonel modelleri aratmayan zoom özelliğine sahiptir, DSLR fotoğraf makineleri gibi çalışır ancak kullanımı kompakt modeller kadar kolaydır. H400 yüksek 63x optik zoom'a ve 20,1 efektif megapiksel Super HAD CCD™ sensöre sahiptir. Her çekime hayat kazandıran 20,1 efektif megapiksel Super HAD CCD™ sensör, ayrıntılı görüntüler sunar. 24,5 mm geniş açılı objektif, 63x optik zoom, sıfır titreme. H400, fotoğraf makinesi ayarlarını çekim koşullarınıza göre otomatik olarak ayarlar. Bu fırsatı kaçırmayın!Ucuz Uçak Bileti