UyanikTilki.com kitap Sayfa: 5
Serinleyen Havalara İnat İçinizi Isıtacak Kitaplar İndirimli Fiyatlarla İdefix'de Sizi Bekliyor!

Sonbahar geldi, havalar serinledi. Şimdi battaniyeyi dizlerin üzerine çekmenin ve yanınıza bir fincan da çay ya da kahve alıp kitapların dünyasına dalmanın tam mevsimi! Fakat bu mevsimde seçeceğimiz kitaplar ruhumuzu da biraz ısıtsa fena olmaz dedik ve serin havalara inat, içinizi ısıtacak kitaplardan oluşan bir okuma listesi hazırladık.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
'Herkesin Biricik Bir Hikâyesi Vardır. Kendine Uyanış Hikâyesi.' Pınar Eğilmez'in 'Uçan Tabut' Kitapı İnkılap'ta Sadece 12 TL!

İnanmak ve bilmek aynı şey değildir. Hiçbir zaman da olmamıştır. Bütün zulümler bu ayrıntıdan ürer. New York'tan yurda getirilen bir cenazenin ekseninde gelişen olaylarda, bir diğerinin hayatını bilmeden bir meteor çarpmışçasına etkileyen bir dizi insanın hikâyesi UÇAN TABUT. Birbirine dokundukça uyanan, uyandıkça birbirine dokunan insanların hikâyesi. Herkesin biricik bir hikâyesi vardır. Kendine uyanış hikâyesi. 'O' hikâyesi. Senin yok mu? Olacaktır.

Nobel Edebiyat Ödülü'nün Bu Yılki Sahibi Kazuo Ishiguro'nun Kitapları %30 İndirimle İdefix'de!

Nobel Edebiyat Ödülü'nü İngiliz yazar Kazuo Ishiguro aldı. İsveç'teki Nobel Komitesi, 2017 Nobel Edebiyat Ödülü'nü Japon kökenli İngiliz yazar Kazuo Ishiguro'ya verdi. Kazuo Ishiguro, Nobel Edebiyat Ödülü'nü Günden Kalanlar isimli romanıyla kazandı. Kazuo Ishiguro'nun birbirinden güzel kitapları %30 indirimle İdefix'de!

İdefix'den Bugüne Özel Bedava Kargo Fırsatı! Acele Edin, Bedava Kargo Fırsatını Kaçırmayın!

Okumak istediğiniz kitaplara hem indirimle hem de bedava kargo fırsatıya sahip olmak ister misiniz? İdefix'de bugüne özel kargo fırsatı başladı! Kampanya sadece 04 Ekim 2017 tarihinde www.idefix.com sitesinden verilecek siparişlerde geçerlidir. Kampanya sadece yurtiçi siparişlerinde geçerli olup, yurtdışı alışverişlerinde kampanyadan faydalanılamaz. Her müşteri kampanyadan en fazla 3 defa yararlanabilir. idefix kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.