Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com masaj
İstanbul Merter Interstellar Hotel’de Spa kullanımı Seçeneğiyle Medikal Masaj ve Klasik Masaj Keyfi 49 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Stresinizi ve yorgunluğunuzu bir kenarda bırakıp, Merter Interstellar Hotel’in özgün tarzı ile sağlığınıza, huzurunuza ve mutluluğunuza kavuşacaksınız! İstanbul Merter Interstellar Hotel’de hem masaj yaptırarak rahatlayacak hem de hamam, sauna ve şok havuzu kullanımı ile kendinizi yenileyeceksiniz. Rahatlamak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi masaj ile günün tüm yorgunluğunu, stresini atacaksınız.

Bağdat Caddesi Fatma Tuğba Aydın Klinik’te Cilt Bakımı ve Dekolte Masajı 250 TL yerine 29 TL!

Cilt bakımı yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Mevsim geçişlerinin cildimize verdiği olumsuz etkilerden yada cildimizde yer alan akne, siyah nokta ve leke gibi kusurlardan tamamen kurtulmak için harika bir fırsat! Cilt bakımında önce cilt temizlenir. Cilde uygun peeling uygulanır ve vapazon makinasıyla ozon buharı verilir. Gözenekler açılır, siyah noktalardan cilt arındırılır. Cilde uygun tonikleme ile gözenekler sıkılaştırılır. Cildin ihtiyacına uygun serum ile derniz katmanına kadar iletilir. Yüksek frekanslı aletler ile gözenekler temizlenir. Cildinizin ihtiyacına uygun bir maske hazırlanıp uygulanır.

Harika Bir Masaja Hazır Olun. Beurer MG Shiatsu Müzik Çalar Özellikli Masaj Minderi Media Markt'da 579 TL'ye Sizi Bekliyor!

Entegre hoparlörler ile müzik fonksiyonu, rahatlatıcı Shiatsu sırt masajı, Seçilebilir 3 masaj alanı, yüksekliği ayarlanabilir Shiatsu boyun masajı, yıkanabilir örtü, çıkarılabilir koltuk minderleri, esnek kemerler, 15 dakika sonra otomatik kapanma, 2 hız kademesi, 2 dönen Shiatsu ense masaj parmağı bu üründe birarada. Fırsatı kaçırmayın!

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Nish Spa Fits’on Club Maltepe’de Spa Kullanımı Dahil Masaj Keyfi 70 TL Yerine 40 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Adalar manzaralı 3500 m2 alanda kurulu Fits’on Club bünyesinde bulunan Nish Spa, uzman kadrosu ile ruhunuzu stresten arındırmanın yanı sıra bedeninizi dinlendirmek için de mükemmel bir adres. Kendinize hak ettiğiniz değeri verin...Bunun için tek yapmanız gereken, kenidinizi Nish Spa’nın uzman terapistlerinin sihirli dokunuşlarına teslim etmeniz. Bu fırsat bedeninize zindelik ve sağlık katmanın yanısıra varlığınızın da değer sahibi olduğunu bir kez daha hatırlamanızı sağlayacak.

Harika Bir Masaja Hazır olun. Beurer MG 206 Shiatsu Masaj Minderi Media Markt'da 299 TL'ye Sizi Bekliyor!

Rahatlatıcı Shiatsu sırt masajı, zamanlayıcı fonksiyonlu, istendiğinde açılabilen ışık ve ısıtma fonksiyonu, ekstra hafif ve küçük, 4 Shiatsu masaj başlığı - çift olarak döner, omurga boyunca hareket, ayrı ayrı seçilebilecek 3 masaj bölgesi, deri görünümlü yüzey (PU yıkanabilir), sırtta yıkanabilir kadife kılıf (40°C), çıkarılabilen oturma minderi, el şalteri ile kolay kumanda, dolapta saklamak için pratik askı, yeterli oturma derinliğine ve arkalık boyutuna sahip tüm oturma yüzeylerinde kullanım, sağlam sırt muhafazası, sabitleme için kenetlenen bantlar, 18 Watt güç bu üründe birarada. Fırsatı kaçırmayın!Ucuz Uçak Bileti