Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com masaj minderi
Harika Bir Masaja Hazır Olun. Beurer MG Shiatsu Müzik Çalar Özellikli Masaj Minderi Media Markt'da 579 TL'ye Sizi Bekliyor!

Entegre hoparlörler ile müzik fonksiyonu, rahatlatıcı Shiatsu sırt masajı, Seçilebilir 3 masaj alanı, yüksekliği ayarlanabilir Shiatsu boyun masajı, yıkanabilir örtü, çıkarılabilir koltuk minderleri, esnek kemerler, 15 dakika sonra otomatik kapanma, 2 hız kademesi, 2 dönen Shiatsu ense masaj parmağı bu üründe birarada. Fırsatı kaçırmayın!

Harika Bir Masaja Hazır olun. Beurer MG 206 Shiatsu Masaj Minderi Media Markt'da 299 TL'ye Sizi Bekliyor!

Rahatlatıcı Shiatsu sırt masajı, zamanlayıcı fonksiyonlu, istendiğinde açılabilen ışık ve ısıtma fonksiyonu, ekstra hafif ve küçük, 4 Shiatsu masaj başlığı - çift olarak döner, omurga boyunca hareket, ayrı ayrı seçilebilecek 3 masaj bölgesi, deri görünümlü yüzey (PU yıkanabilir), sırtta yıkanabilir kadife kılıf (40°C), çıkarılabilen oturma minderi, el şalteri ile kolay kumanda, dolapta saklamak için pratik askı, yeterli oturma derinliğine ve arkalık boyutuna sahip tüm oturma yüzeylerinde kullanım, sağlam sırt muhafazası, sabitleme için kenetlenen bantlar, 18 Watt güç bu üründe birarada. Fırsatı kaçırmayın!Ucuz Uçak Bileti