Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com prestij
Godiva Sizi Muhteşem Bir Çikolata Tecrübesine Davet Ediyor! İstanbul Kutuları Serisi İle Eşsiz Lezzet Fırsatını Kaçırmayın!

Belçika'da 1926 yılında, Joseph Draps adlı çikolata ustasının bir düşü vardır. Kaliteli, prestijli, tutkulu ve benzersiz lezzeti olan bir çikolatadır hayali. Yapar da. Üstelik Joseph Draps o kadar başarılı olur ki, bir efsanenin adını yakıştırdığı çikolatası kendi efsanesini yazacaktır. Godiva kurulduğu günden itibaren dünyanın en prestijli çikolatası olur.

Kalite ve Estetiği Yaratıcılıkla Birleştiren Michael Kors, Her Sezona Uyum Sağlayan Şık ve Prestijli Saat Modelleriyle %60 Varan İndirimle Campanola'da Sizi Bekliyor!

Saat, zamanı gösteren bir araç olsa da, yaratıcılık ve estetiğin bütünleşmesi ile size prestij kazandıracak bir aksesuara dönüşür. Bu tarzı ortaya koymayı başaran saat markaları arasında, kaliteyi fonksiyonel tasarımıyla birleştiren Michael Kors, değeri kalitesinde gizli ürünleriyle ön plana çıkıyor. Modaya ve trendlere yön veren ve bir anlamda yakıtı moda olan ABD'li ünlü marka Michael Kors, %60'a varan indirimle sizi bekliyor!