Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com sırt çantası
Her An Yanında! Kadın Sırt Çantası Modelleri Modelleri Çok Özel Fiyatlarla ModaCruz'da!

Öğrencilik yıllarında taşınmaya başlanan sırt çantaları bugünlerde trend listelerinde üst sıralarda yer alıyor. Her kıyafet ile uyumlu olan ve işlevselliği ile gönülleri kazanan sırt çantaları ile yeni maceralara yelken açma vakti! Sokak stilinin kült parçalarından olan sırt çantaları ile stil sahibi görünümünü bir üst seviyeye taşı. Trend listelerinde en üst sıraya kadar yükselen sırt çantalarını hemen keşfet! Louis Vuitton, Chanel, Kanken , Michael Kors, Beymen Club ve daha bir çok markanın sırt çantaları ModaCruz'da seni bekliyor. Bayan sırt çantası almak istiyorsan doğru adres ModaCruz!

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin

Üzerindeki çizim el boyamasıdır. Üzerinde kullandığımız boyalar uzun süre test edilip kalıcılığı denenmiştir. Üzerinde ki çizimler sıvı teması ile kesinlikle zarar görmez. 15 litre kapasitesi vardır. Sırt bölümüne eklediğimiz deri ve askıların %100 pamuktan üretilmiş kumaşlardan olması sayesinde keçeden üretmiş olduğumuz sırt çantamızı sıcak havalarda da rahatça kullanabilirsiniz. Keçe vücudunuzun hiç bir bölgesine temas etmemektedir.

Sırt Çantası, Fotoğraf Makinesi Askısı ve Mini El Tripodu'ndan Oluşan Tchibo Fotoğraf Ekipmanları Hediye Seti Sadece 209.95 TL!

Her havada yapacağınız fotoğraf gezileri için mükemmel. Bütün fotoğraf malzemeleriniz kamera sırt çantasının için yağmura, kire ve darbelere karşı korunmuş olacaktır. Bir fotoğraf çantasına kıyasla avantajı: ellerinizi serbest bırakır! Kamera sırt çantasının birçok pratik detayı vardır: Fotoğraf ekipmanları için güvenli ve rahat taşıma sağlar. Klipsli, askılarının uzunluğu ayarlanabilir; ayaklığı sabitlemek için idealdir. Sırt kısmında iki adet kalem bölmeli, fileli ve fermuarlı saklama alanı, ön tarafında bağımsız fermuarlı çantası ve yan taraflarında 2 adet fileli cebi bulunur.Ucuz Uçak Bileti