Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com s��rt ��antas��
Sateen'de Birbirinden Güzel Çantalar 29.99 TL Tek Fiyat Avantajıyla Sizi Bekliyor, Sakın Kaçırmayın!

Gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında çantaların yeri çok özeldir. Kadın çanta modasında sınır tanımayan modeller her geçen gün daha da çeşitlenmektedir. Spor çantalardan şık ve zarif davet çantalarına, küçük çantalardan büyük ve kullanışlı omuz çantalarına kadar binlerce model bulunmaktadır.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Her An Yanında! Kadın Sırt Çantası Modelleri Modelleri Çok Özel Fiyatlarla ModaCruz'da!

Öğrencilik yıllarında taşınmaya başlanan sırt çantaları bugünlerde trend listelerinde üst sıralarda yer alıyor. Her kıyafet ile uyumlu olan ve işlevselliği ile gönülleri kazanan sırt çantaları ile yeni maceralara yelken açma vakti! Sokak stilinin kült parçalarından olan sırt çantaları ile stil sahibi görünümünü bir üst seviyeye taşı. Trend listelerinde en üst sıraya kadar yükselen sırt çantalarını hemen keşfet! Louis Vuitton, Chanel, Kanken , Michael Kors, Beymen Club ve daha bir çok markanın sırt çantaları ModaCruz'da seni bekliyor. Bayan sırt çantası almak istiyorsan doğru adres ModaCruz!

Üzerindeki çizim el boyamasıdır. Üzerinde kullandığımız boyalar uzun süre test edilip kalıcılığı denenmiştir. Üzerinde ki çizimler sıvı teması ile kesinlikle zarar görmez. 15 litre kapasitesi vardır. Sırt bölümüne eklediğimiz deri ve askıların %100 pamuktan üretilmiş kumaşlardan olması sayesinde keçeden üretmiş olduğumuz sırt çantamızı sıcak havalarda da rahatça kullanabilirsiniz. Keçe vücudunuzun hiç bir bölgesine temas etmemektedir.Ucuz Uçak Bileti