Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com sehpa
Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin

2 adet kaldırılabilir masa plakası ve muhafaza bölmeleri bu fonksiyonel sehpayı çok yönlü kılmaktadır. Büyük, açık yan bölmede kitaplar veya CD’ler muhafaza edebilirsiniz. Son derece parlak masa plakaları oturma odanıza hoş bir hava katacaktır. Krom kaplama ayaklar tasarımı tamamlamaktadır. Bu sehpa Almanya’da üretilmektedir. 2 pakette ve montaj malzemeleri ile birlikte satılmaktadır.

Birbirini mükemmel bir şekilde tamamlayan ikili. Eskitme gri renkli, kaliteli %100 FSC® sertifikalı akasya ahşabından üretilmiş zigonlar birçok kullanım olanağı sunar. Pratik boyutu sayesinde son derece kullanışlıdır ve nerede ihtiyaç duyulursa orada ek koyma alanı sunar. Kullanılmadıklarında küçük zigonu büyük zigonun altında muhafaza edebilirsiniz.

Evinizin Tasarımında Farklı ve Şık Parçalar Kullanmayı Seviyorsanız %58 İndirimle Tchibo Sehpa Tam Size Göre!

Çekmeceli ve açık bölmeli orta parçası eşyalarınıza her tarafından ulaşabilmeniz için döndürülebilir. Zigon yaklaşık 22,5 cm’lik yüksekliği ile her oturma odasına mükemmel bir şekilde uyar. Orta parçası döndürülebilir; çekmeceli ve açık bölmeli bu karika zigona sahip olmak için fırsatı yakalayın!Ucuz Uçak Bileti