Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com ses sistemi
Şapka Çıkarttıran Ses Kalitesi Philips DTM5096 Fidelio Docking Ses Sistemi İle Evinize Geliyor. Üstelik D&R'a Özel %30 İndirimle!

Philips DTM5096 Fidelio Docking Ses Sistemi ile ses deneyiminizi zenginleştirin. Dahili subwoofer ile 3.1 hoparlör sistemi ile en iyi ses netliği sizi bekliyor. Saf dijital işleme teknolojisi, 200W RMS toplam çıkış gücü, USB MP3 / WMA müzik çalma, hafızalı FM dijital ayar, DualDock şarj ve (Yıldırım ve 30-pin), Apple cihazları oynatma, MP3-CD, CD ve CD-R / RW oynatma, APTX desteği ile Bluetooth üzerinden veri akışı gibi pek çok özellik sizi bekliyor. Acele edin, %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

Philips ev sinema sistemi ev eğlencenize yeni bir boyut katacak. Güçlü 1000 W sayesinde daha derin bas efekti ve etkileyici 3D Blu-ray Disk oynatma özelliği sunar. Smart TV'ye sahip Philips ev sinemaları ve Blu-ray disk oynatıcıları size aralarında Net TV, SimplyShare ve MyRemote uygulamasının da bulunduğu çeşitli gelişmiş özellikler sunar. Acele edin, fırsatı kaçırmayın!

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin


Ucuz Uçak Bileti