Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com shoebox
ShoeBox'dan Kaçırılmaz Fırsat! Dünyaca Ünlü Victoria Ayakkabılar İndirimli Fiyatlarla Sizi Bekliyor!

Victoria 1915 yılında İspanya’nın La Rioja şehrinde kuruldu. Ayakkabı adını, kurucusu Gregorio’nun bir yıl önce evlendiği eşi Victoria’dan aldı. O günden beri, birçok insan Victoria ayakkabılarını giymiş, özellikle 70’ler ve 80’lerden sonra Victoria canvas ayakkabıları İspanyol modasının önemli öncülerinden biri olmuştur.

Shoebox Sizi Çanta Şenliğine Davet Ediyor. Eastpak Çantalarda Kaçırılmaz İndirimi Kaçırmayın!

Dünyanın en büyük hazır giyim şirketlerinden VF Corporation'ın sahibi olduğu, çanta, bavul ve giyim markasıdır. İlk olarak, 1960 yılında EasternCanvasProducts ismiyle, Amerika Birleşik Devletleri Kara Kuvvetleri için, çanta üretti. 1976 yılında, Monte Goldman ve oğlu Mark, Eastpak adıyla, tüketiciler için çanta üretmeye başladılar. Özellikle kolej ve üniversite kampüslerinde büyük popülerlik kazandılar.Eastpak, sırt çantaları dışında, giyim ve aksesuar üretimine de yönelmiştir; koleksiyonlara, bavul, cüzdan ve kalemlikler de eklenmiştir. Çoğu Eastpak çanta, 30 yıl garantiye sahiptir.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
ShoeBox'dan Kaçırılmaz Fırsat! Dünyaca Ünlü Victoria Ayakkabılar İndirimli Fiyatlarla Sizi Bekliyor!

Victoria 1915 yılında İspanya’nın La Rioja şehrinde kuruldu. Ayakkabı adını, kurucusu Gregorio’nun bir yıl önce evlendiği eşi Victoria’dan aldı. O günden beri, birçok insan Victoria ayakkabılarını giymiş, özellikle 70’ler ve 80’lerden sonra Victoria canvas ayakkabıları İspanyol modasının önemli öncülerinden biri olmuştur.Ucuz Uçak Bileti