UyanikTilki.com Fırsatlar / İndirimler Alışveriş İndirimli alışveriş fırsatı seni bekliyor, sakın kaçırma! Sayfa: 5 RSS
Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Kim Demiş Anneye Hediye Seçmek Zor Diye! En Güzel Anneler Günü Hediyesi D&R'da Sizi Bekliyor, Sakın Kaçırmayın!

Annelik, yeryüzündeki en kutsal değerler arasında yer alıyor. Dünyaya yeni bir insan getiren, büyük bir özveriyle yetiştiren annelere duyulan minnettarlığın dile getirilmesi için özel bir gün tertip edilmesi kaçınılmaz oluyor. Antik çağlardan günümüze dek Anneler Günü farklı isim ve tarihlerde kutlanıyor. Antik Yunanlar'ın mitolojilerinde yer alan tanrı ve tanrıçaların annesi olan Rhea onuruna düzenledikleri bahar festivalleri, Anneler Günü kutlamalarının ilk örnekleri olarak biliniyor. Antik Romalılarsa ana tanrıçaları Kibele için benzer festivaller düzenleyerek anneleri onurlandırıyorlardı.

Tüm Annelere, Çeşit Çeşit Hediyeler Media Markt'ta! En Güzel Anneler Günü Hediyesi İçin MediaMarkt’a Gelin, Fırsatlar Kaçırmayın!

Tüm özel günler bir yana Anneler Günü bir yana olsa da Anneler Günü hediyesi seçmekte çok zorlanırız. Annelerimize ne hediye alsak mutlu olurlar, ama biz yine de en iyisini almak isteriz. Herkesin annesi kendine özeldir ve hepimiz annelerimizin sonsuz emeğinin hakkını vermek isteriz.Ucuz Uçak Bileti