UyanikTilki.com Fırsatlar / İndirimler Cep / Tablet HayalindekiCep / Tablet için fırsatı yakala! Sayfa: 7 RSS

iPad mini 2, dünyanın en kullanıcı dostu, gelişmiş ve güvenli mobil işletim sistemi olan iOS 10 ile tam uyum içinde çalışır. Slide Over ve Resim İçinde Resim gibi geliştirilmiş uygulamalara ve özelliklere sahip iOS 10, etkili ama basit yollarla daha fazla şey gerçekleştirmenize yardımcı olur. İster mail’lerinize cevap verirken aynı anda mesajlarınızı kontrol edin, isterseniz önemli bir maçı izlerken diğer yandan bir sunum hazırlayın, iPad’iniz, iOS 10 ile her zamankinden daha becerikli hale geliyor.

Küresel dünyada giderek daha da güçlü bir marka konumuna yükselen Lenovo; temelde bilgisayar, bilgisayar teknolojileri ve aksesuarları üreten Çin kökenli bir firma olarak tanınıyor. Bilgisayar teknolojileri dışında akıllı telefonların insan yaşamında önemli bir yer edinmesi ile akıllı telefonda üretmeye başlayan firma, Türkiye pazarında birçok farklı telefon serisi ile yerini alıyor. Lenovo’nın akıllı telefon modelleri arasında çarpıcı özellikleri ile ilgi toplayan P2 modeli bulunuyor. Lenovo’nın VibeP1 modelinin yeni sürümü olarak piyasaya sürülen cihaz; geliştirilmiş teknik özellikleri ile piyasadaki en başarılı akıllı telefon modelleri ile rekabet ediyor.

Görünürde Saat, Gerçekte Fazlası! SAMSUNG Galaxy Gear S3 Akıllı Saat Media Markt'da!

Gear S3 biri spor (frontier) biri klasik (classic) olmak üzere iki ana tasarım seçeneğine sahip. Klasik model, daha minimalist döner bezel ve deri kayışı ile spor modelden ayrılıyor ve genel olarak teknoloji meraklısı profesyonelleri hedefliyor. Her iki modelde de 4GB depolama kapasitesi ve 768 MB RAM ve çift çekirdekli 1 Ghz işlemci gibi teknik özelliklere bulunuyor.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin

reeder P10S, yeni MTK Helio tabanına sahip gerçek zamanlı çalışan sekiz çekirdekli işlemcisi ile favori oyunlarınızda ve yüksek grafik gücü isteyen uygulamalarda sizleri hayran bırakacak bir performans sergiler. Tüm bu uygulama ve oyunlarınızda hiçbir detayı kaçırmadan 5.5” boyutundaki FullHD Super Amoled ekranında yüksek renk netliği ve 180 derece görünebilirlik sunar. Ayrıca Cat6 bandındaki 4.5G desteği ile internette işlemlerinizi göz açıp kapatana kadar halledebilir, FullHD bir filmi *yaklaşık 2-5 dakika arasında, Mp3 formatındaki bir müziği ise saniyelerin farkına varmadan indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy J2 4.7” ekranı ile hem tek elle kullanım kolaylığı sağlıyor, hem de yüksek kalite ekranı ile size en iyi teknolojiyi sunuyor. 8 GB dahili hafıza, 1 GB RAM desteğinin yanı sıra arttırılabilir hafıza özelliği ile Samsung Galaxy J2 ‘ de her şey için yer var. Hiç düşünmeden dilediğiniz uygulamaları indirebilecek ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız.Ucuz Uçak Bileti