UyanikTilki.com Fırsatlar / İndirimler Gıda / Restorant En iyi restorant fırsatları burada! Sayfa: 4 RSS
Dominos'tan Orta Boy Pizza Alana Orta Boy Pizza+1 Lt Coca Cola Hediye!

Domino's Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne evlere servis anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile 16 yıldır sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise Anında Bedava garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz.

İspir'den Patentli %100 Doğal İspir Kuru Fasulyesi (750 Gr) Tadıma Özel İndirimle MemlekettenGelsin'de Sizi Bekliyor!

Fasulyenin gerçek lezzeti olarak bilinir halk arasında İspir fasulyesi. Yuvarlak şekliyle adeta lezzetine davet ettiriyor sanki. Piştikten sonraki lokum gibi kıvamı, ince kabuklu olması ve aromasıyla doğasından gelen lezzetini bir tabak kuru fasulyede bizlere sunuyor gibi. Pastırmalısı, sucuklusu, etlisi yapılırken pek de lezzetli olur derler kuru fasulye için, yemeğe lezzet katanlar olarak bilinirler. Oysa İspir fasulyesinin içine bunların hiç biri katılmasa da bir o kadar lezzetli olur. Yöresinde pişen kuru fasulyelerde böyledir zaten. Fasulyenin kendi verdiği tattır zaten onu bu kadar önemli ve lezzetli kılan.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Rumeli Feneri Yalçınkaya Restaurant’ta Denize Karşı Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Köy Kahvaltısı Keyfi 45 TL Yerine Sadece 29.90 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Marmara ve Karadeniz’in kesiştiği noktada Rumeli Feneri’nde Denize Sıfır konumda Yalçınkaya Restaurant’ta taze ve leziz tatlar eşliğinde kahvaltı keyfi sizleri bekliyor! Şehrin stresli atmosferinden bir nebze kaçarak, Eviniz kadar samimi ve rahat, denizden gelen huzurun buluştuğu oksijeni bol bir atmosferde, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli anlar için acele edin. Birkaç saatliğine de olsa huzurun kapılarını aralamak için sizleri Yalçınkaya Restoran’a bekliyoruz.Ucuz Uçak Bileti