UyanikTilki.com Fırsatlar / İndirimler Müzik / Film Müzik / Film fırsatları seni bekliyor, hemen yakala! Sayfa: 4 RSS
Tüm Türkiye’deki Cinemaximum’larda Geçerli Sinema Bileti Fırsatı 9,50 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Firsat.Me Cinemaximum kampanyası ile, tüm Türkiye’deki Cinemaximum sinemaları’nda geçerli sinema bileti fırsat seçenekleri 9,50 TL’den başlayan fiyatlarla! Cinemaximum sinemaları, dünya standartlarındaki teknolojileri, konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek beklentilerin ötesindeki bir hizmet anlayışıyla siz sinemaseverlere mükemmel sinema deneyimi yaşatıyor! Cinemaximum & Fırsat Me işbirliği ile 32 şehirde, 85 lokasyonda, 750’e yakın salonda vizyondaki tüm filmleri uygun fiyatlarla izleme keyfini yaşayacaksınız!

Efsanevi LENCO markasının ev kullanıcıları için özel olarak yarattığı CLASSIC PHONO 'dan yepyeni bir ürün daha. Retro tarzı yüksek kalitede sesin tadını çıkarabileceğiniz taşınabilir ahşap çanta pikaptır. Ahşap kaplaması ile etkiyici bir görünüme sahiptir. Çanta kapalıyken plak çalıp dinlenebilir. Plak kesinlikle pikap içerisine sığmakta olup hiçbir şekilde dışarı doğru taşma yapmamaktadır. Üzerinde iki adet net ses veren hoparlör bulunmaktadır. Usb bağlantısı sayesinde mevcut plaklardan aldığımız eşsiz tınıyı mp3'e çevirip dijital ortamda dinleyebilirsiniz. Kayış sistemi sayesinde (Belt-Drive) titreşimsiz bir çalışma sağlar. Yarı otomatik mekanizma, seramik kartuşa sahiptir.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Cihangir Kafika’da Özel Sinema Odasında 2 Kişilik Romantik Sinema Keyfi 90 TL Yerine Sadece 45 TL!

Cihangir Kafika; 2 Kişilik Salonda Romantik Sinema Keyfi ile özel hazırlanmış sinema odasında, Sevdiğinizle romantik ve mutluluk dolu bir güne davet ediyor. Sevdiğinize romantik bir gün yaşatmak istiyorsanız bulunmaz bir fırsat! Salonu süslemelerle doldurup, onu şaşırtırken sadece ikinize özel bir filmi seçip birlikte izleyebilir ya da özel günler ve kutlamalar için sevdiğinizle birlikte mum ışığı ve gül yaprakları ile hazırlanmış olan kişiye özel salonları kullanabilirsiniz. Yabancı ve Türk filmlerinden oluşan geniş arşivden seçeceğiniz veya yanınızda getireceğiniz bir filmi rahat oturma gruplarının ve özel ses yalıtım sistemlerinin bulunduğu size özel sinema salonlarında izlerken; dünya mutfağından oluşan menüden seçeceğiniz yemeğinizi yiyerek, içkinizi de içebilirsiniz.

Beyrut Performance Kartal Sahne’de 14 Ocak’ta NAZAN ÖNCEL Konseri Giriş Bileti 56 TL yerine Sadece 33.60 TL!

Türk müziğinin yıllara meydan okuyan ve bestelediği şarkılarla gönüllerde taht kuran ismi NAZAN ÖNCEL 14 Ocak Cumartesi akşamı Beyrut Performance sahnesinde siz sevenleri ile birlikte olacak. İstanbul Anadolu yakasının en büyük canlı performans mekanı Beyrut Performance’da, Türk Pop müziğinin sevilen sesi, kitleleri peşinden sürükleyen Nazan Öncel ile doyasıya eğlenmeye ve keyifli bir konserin tadını çıkarmaya davetlisiniz.

22 Ocak Mall Of İstanbul Moi Sahne’de ”KARDEŞ TÜRKÜLER” Konser Biletleri 67 TL Yerine 40 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

”Halkların Kardeşliğine” müzikal bir çerçevede vurgu yapmaya çalışan Kardeş Türküler, Anadolu, Trakya ve Mezopotamya halk şarkılarını, kendi kültürlerini dikkate alarak, orijinal dilleriyle yorumlamaya çalışarak, çok kültürlü bir coğrafyada kardeşlik içinde bir arada yaşama umudunu dile getiriyor. 24 yıldır barış için söylediği şarkıların en güzel örneklerini 22 Ocak Mall Of İstanbul Moi Sahne’de siz sevenleri için seslendirecek.Ucuz Uçak Bileti