UyanikTilki.com Fırsatlar / İndirimler Müzik / Film Müzik / Film fırsatları seni bekliyor, hemen yakala! Sayfa: 4 RSS
Beyrut Performance Kartal Sahne’de 14 Ocak’ta NAZAN ÖNCEL Konseri Giriş Bileti 56 TL yerine Sadece 33.60 TL!

Türk müziğinin yıllara meydan okuyan ve bestelediği şarkılarla gönüllerde taht kuran ismi NAZAN ÖNCEL 14 Ocak Cumartesi akşamı Beyrut Performance sahnesinde siz sevenleri ile birlikte olacak. İstanbul Anadolu yakasının en büyük canlı performans mekanı Beyrut Performance’da, Türk Pop müziğinin sevilen sesi, kitleleri peşinden sürükleyen Nazan Öncel ile doyasıya eğlenmeye ve keyifli bir konserin tadını çıkarmaya davetlisiniz.

22 Ocak Mall Of İstanbul Moi Sahne’de ”KARDEŞ TÜRKÜLER” Konser Biletleri 67 TL Yerine 40 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

”Halkların Kardeşliğine” müzikal bir çerçevede vurgu yapmaya çalışan Kardeş Türküler, Anadolu, Trakya ve Mezopotamya halk şarkılarını, kendi kültürlerini dikkate alarak, orijinal dilleriyle yorumlamaya çalışarak, çok kültürlü bir coğrafyada kardeşlik içinde bir arada yaşama umudunu dile getiriyor. 24 yıldır barış için söylediği şarkıların en güzel örneklerini 22 Ocak Mall Of İstanbul Moi Sahne’de siz sevenleri için seslendirecek.

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Philips Taşınabilir Kablosuz Hoparlör İle Müzik Her Yerde. D&R Özel İndirimini Kaçırmayın!

Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı; Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.