UyanikTilki.com - Uyanık olmayan, fazla öder! - Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor.

UyanikTilki.com Kullanım Koşulları / Sözleşmesi1. Şartlar ve koşullar
İşbu koşul ve şartlar, zaman zaman değişikliğe uğramaları muhtemel olmakla beraber, doğrudan veya dolaylı olarak (dağıtımcılar aracılığıyla) internet üzerinden sunulan hizmetlerimizi kapsamaktadır. İnternet sitemize girmek, sitemizde dolaşmak ve sitemizi kullanmak ve/veya bir fırsata ait yönlendirme linkine tıklamak suretiyle aşağıdaki koşul ve şartları (gizlilik sözleşmesi dahil) okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunuzu teslim ve teyit etmektesiniz.

2. Hizmetin Kapsamı
UyanikTilki.com internet sitesinde her türlü firmaya ait (örneğin oteller, moteller, uçak biletleri, indirim kodları, indirim kuponları, promosyon kodları, hediye çekleri, kampanyalar, avantajlar vb.) her türlü hizmetin ilan edilebileceği ve Site'nin ziyaretçilerinin yönlendirme linkine tıklamaları benzeri rezervasyonlar yapabileceği çevrimiçi bir ortam sağlamaktadır. UyanikTilki.com tarafından ziyaretçilerine sunulan hizmetler tamamen ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır. UyanikTilki.com listelenen hizmetlerin satışını yapmaz, sadece kullanımınız için yönlendirme linki verir. Kullanıcının listelenen fırsatlarla ya da indirim kodları/kuponları ile ilgili bir sorusu varsa doğrudan mağazaya başvurmalıdır.

3. Hak ve Yükümlülükler:
3.1. Kullanıcı, UyanikTilki.com'da yer alan hiçbir bilginin ve içeriğin bir konuda bir tavsiye, öneri vs. niteliğinde olmadığını, tüm bilgilerin genel bilgi vermek amacıyla yer aldığını kabul ve beyan eder. "Kullanıcı" ayrıca "UyanikTilki.Com" üzerinden görüntülediği fırsatlarla ilgili herhangi bir hukuki işlem veya satın alma süreci başlatmak istemesi halinde, gerekli yasal yükümlülükleri ve yasal prosedürleri yerine getirmek zorunda olduğunu, söz konusu yükümlülükler ve prosedürlerle ilgili olarak "UyanikTilki.Com"un herhangi bir bilgi ve sorumluluğunun bulunmadığını kabul ve beyan eder.

3.2. Kullanıcı, "UyanikTilki.Com"un site'de sağlanan içeriklerin, her türlü fırsat yayınının, bilginin, içeriğin ve görselin gerçekliğini, orijinalliğini, güvenliğini, doğruluğunu araştırma, bu içeriklerin internet üzerinden teşhirinin hukuka uygun olup olmadığını tespit etme sorumluluğu bulunmadığını, söz konusu içeriklerden ve bunlar sebebiyle ortaya çıkabilecek zararlardan dolayı "UyanikTilki.Com", çalışanlarının ve yöneticilerinin sorumluluğu bulunmadığını kabul ve beyan eder.

3.3. Kullanıcı, Site üzerinden "UyanikTilki.Com"un kontrolünde olmayan başka internet sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere link verilebileceğini, söz konusu linkler vasıtasıyla erişilen portallar, internet siteleri, dosyalar ve içerikler, hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında "UyanikTilki.Com"un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan eder.

3.4. Kullanıcı, Site üzerinde gerçekleştirdiği işlemlerde ve yazışmalarda işbu Kullanım Koşullarının hükümlerine, Site'de belirtilen tüm şart ve koşullara, yürürlükteki mevzuata, ahlak kurallarına uygun olarak hareket edeceğini, bu kural ve koşulları anladığını ve kabul ettiğini beyan eder. Kullanıcı'nın Site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.

3.5 Kullanıcının sitemizde yayınlanmakta olan içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır. Kullanıcı fırsat yayınları üzerinden bireysel Facebook hesabına bağlı olarak, fırsatla ilgili yorum bırakabilir. Yorum alanına yazılan küfür, hakaret, kişilik haklarını zedeleyici cümleler, reklam amaçlı tanıtım yazılarının tüm sorumluluğu kullanıcıya aittir ve UyanikTilki.com'un sorumluğunda değildir. Kullanıcı, tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan kullanıcı sözleşmesine, kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahüt eder.

3.6. "UyanikTilki.Com" yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde Kullanıcı'nın kendisinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.

3.7. "UyanikTilki.Com", Site'de sunulan hizmetleri ve içerikleri her zaman ve hiçbir bildirimde bulunmadan değiştirebilme, sitede buluna bilgileri ve içerikleri Kullanıcılar da dahil olmak üzere üçüncü kişilerin erişimine kapatabilme ve silme hakkını saklı tutmaktadır.

4. Mülkiyet Hakları:
4.1. "UyanikTilki.Com" internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan "UyanikTilki.Com" sorumlu değildir.

4.2. "UyanikTilki.Com" işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

4.3. "UyanikTilki.Com" internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim ve alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

4.4. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Sitenin genel dizaynı tamamı veya bir kısmı aynı kalmak şartı ile birbaşka site ismi altında yayınlanamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Emlak.Net'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

5. Gizlilik:
5.1. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi "UyanikTilki.Com"un görevidir. Bu nedenle "UyanikTilki.Com"a herhangi bir nedenle vermiş olduğunuz bilgiler işbu sözleşme'de belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

5.2. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için "UyanikTilki.Com", gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

5.3. "UyanikTilki.Com" yukarıda bahsedilen durumlar dışında hiçbir bilginizi 3. şahıslarla paylaşmaz. Gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması, sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.

6. Tazminatlar:
6.1. İşbu sözleşmenin yorumlanmasından ve uygulanmasından doğacak her türlü ihtilafın hal mercii T.C. İstanbul Mahkemeleridir.